Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Wed 12 May
kl 18:15 - 19:19
Begby Blå - Kvik Halden Hvit
Begby KG 7er A2
Tue 18 May
kl 17:30 - 18:34
Gresvik Hvit - Kvik Halden Blå
Trondalen 7er A2
Tue 18 May
kl 18:15 - 19:19
Kråkerøy Grønn - Kvik Halden Hvit
Kråkerøy KG 2 7er B2
Tue 18 May
kl 18:15 - 19:19
Kvik Halden Hvit - Trolldalen HVIT
Strupe KG 7er D1
Tue 18 May
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Rød - Sarpsborg FK Hvit
Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tue 25 May
kl 18:15 - 19:19
Selbak - Kvik Halden Rød
Selbak KG 7er A
Tue 25 May
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Blå - Lisleby Grønn
Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Thu 27 May
kl 19:15 - 20:19
Kvik Halden Hvit - Kråkerøy Grønn
Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tue 1 Jun
kl 18:15 - 19:19
Sarpsborg FK Grønn - Kvik Halden Blå
Kurland 3 7er B
Tue 1 Jun
kl 18:15 - 19:19
Råde Blå - Kvik Halden Rød
Råde KG 2 7er B
Tue 1 Jun
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Hvit - Aremark
Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Wed 2 Jun
kl 18:15 - 19:19
Hvaler Blå - Kvik Halden Hvit
Asmaløy KG 7er A1
Tue 8 Jun
kl 18:15 - 19:19
Kvik Halden Hvit - Aremark
Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Tue 8 Jun
kl 18:15 - 19:19
Trosvik Gul - Kvik Halden Hvit
Trosvikbanen 7er A1
Tue 8 Jun
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Blå - Varteig Blå
Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Thu 10 Jun
kl 19:00 - 20:04
Kvik Halden Rød - Trosvik Grønn
Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Mon 14 Jun
kl 18:15 - 19:19
Rolvsøy Gul - Kvik Halden Rød
Rolvsøy Arena 7er B2
Tue 15 Jun
kl 18:15 - 19:19
Berg Vikings - Kvik Halden Blå
Berg st KG 7er B
Tue 15 Jun
kl 19:00 - 20:04
Kvik Halden Hvit - Trosvik Gul
Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tue 15 Jun
kl 19:00 - 20:04
Kvik Halden Hvit - Rolvsøy Rød
Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Mon 16 Aug
kl 18:15 - 19:19
Lisleby Hvit - Kvik Halden Rød
Lisleby KG 7er B-1
Tue 17 Aug
kl 18:15 - 19:19
Rolvsøy Rød - Kvik Halden Hvit
Rolvsøy Arena 7er B1
Tue 17 Aug
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Blå - Tistedalen
Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Tue 17 Aug
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Hvit - Skogstrand
Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Mon 23 Aug
kl 18:15 - 19:19
Kvik Halden Hvit - Begby Blå
Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tue 24 Aug
kl 18:15 - 19:19
Hvaler Blå - Kvik Halden Hvit
Asmaløy KG 7er A1
Tue 24 Aug
kl 18:30 - 19:34
Borgen Brun - Kvik Halden Blå
Sandbakken KG 7er A1
Tue 24 Aug
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Rød - Hvaler Hvit
Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Mon 30 Aug
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Hvit - Begby Blå
Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tue 31 Aug
kl 18:15 - 19:19
Trolldalen HVIT - Kvik Halden Hvit
Lunde barneskole KG 7er
Tue 31 Aug
kl 18:15 - 19:19
Torp Sort - Kvik Halden Rød
Torp Ipl. KG 7er A1
Wed 1 Sep
kl 18:00 - 19:04
Kvik Halden Blå - Gresvik Hvit
Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Tue 7 Sep
kl 18:15 - 19:19
Lisleby Grønn - Kvik Halden Blå
Lisleby KG 7er A-1
Tue 7 Sep
kl 18:15 - 19:19
Trolldalen HVIT - Kvik Halden Hvit
Lunde barneskole KG 7er
Tue 7 Sep
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Rød - Begby Hvit
Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Wed 8 Sep
kl 18:15 - 19:19
Kråkerøy Grønn - Kvik Halden Hvit
Kråkerøy KG 2 7er A1
Tue 14 Sep
kl 18:15 - 19:19
Sarpsborg FK Hvit - Kvik Halden Rød
Kurland 3 7er B
Tue 14 Sep
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Hvit - Kråkerøy Grønn
Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tue 14 Sep
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Blå - Sarpsborg FK Grønn
Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Thu 16 Sep
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Hvit - Hvaler Blå
Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tue 21 Sep
kl 18:15 - 19:19
Varteig Blå - Kvik Halden Blå
Varteig Ipl Gress A 7er
Tue 21 Sep
kl 19:15 - 20:19
Kvik Halden Rød - Selbak
Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Thu 23 Sep
kl 18:00 - 19:04
Aremark - Kvik Halden Hvit
Aremark st. 7er A2
Tue 28 Sep
kl 17:30 - 18:34
Aremark - Kvik Halden Hvit
Aremark st. 7er A1
Tue 28 Sep
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Rød - Råde Blå
Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 12 May
kl 18:15 - 19:19
Begby Blå - Kvik Halden Hvit
Begby KG 7er A2
  Les mer  
Tue 11 May
kl 18:45 - 19:49
Kvik Halden Hvit - Trolldalen HVIT
Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tue 11 May
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Blå - Borgen Brun
Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tue 11 May
kl 18:15 - 19:19
Begby Hvit - Kvik Halden Rød
Begby KG 7er A2
  Les mer  
Thu 6 May
kl 18:15 - 19:19
Kvik Halden Hvit - Rolvsøy Rød
Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tue 4 May
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Rød - Torp Sort
Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
  Les mer  
Tue 4 May
kl 18:15 - 19:19
Tistedalen - Kvik Halden Blå
Tistedalen st 7er A
  Les mer  
Mon 3 May
kl 18:15 - 19:19
Begby Blå - Kvik Halden Hvit
Begby KG 7er A1
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Hvit - Hvaler Blå
Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Blå - Berg Vikings
Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 18:15 - 19:19
Hvaler Hvit - Kvik Halden Rød
Asmaløy KG 7er A1
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 18:15 - 19:19
Trosvik Gul - Kvik Halden Hvit
Trosvikbanen 7er B1
  Les mer  
Tue 20 Apr
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Rød - Lisleby Hvit
Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
  Les mer  
Tue 20 Apr
kl 18:15 - 19:19
Skogstrand - Kvik Halden Hvit
Skogstrandbanen KG 7er A
  Les mer  
Sat 6 Mar
kl 11:30 - 11:50
Kvik Halden rød - Berg -2
  Les mer  
Sat 6 Mar
kl 11:00 - 11:20
Sarpsborg FK Blå - Kvik Halden rød
  Les mer  
Sat 6 Mar
kl 10:30 - 10:50
Kvik Halden rød - Sarpsborg FK rød
  Les mer  
Sat 6 Mar
kl 10:00 - 10:20
Borgen Hvit - Kvik Halden rød
  Les mer  
Sat 6 Feb
kl 13:30 - 13:50
Berg -2 - Kvik Halden rød
  Les mer  
Sat 6 Feb
kl 13:00 - 13:20
Kvik Halden rød - Sarpsborg FK Blå
  Les mer  
Sat 6 Feb
kl 12:30 - 12:50
Sarpsborg FK rød - Kvik Halden rød
  Les mer  
Sat 6 Feb
kl 12:00 - 12:20
Kvik Halden rød - Borgen Hvit
  Les mer  
Sun 17 Jan
kl 11:30 - 11:50
Kvik Halden rød - Berg -2
  Les mer  
Sun 17 Jan
kl 11:00 - 11:20
Sarpsborg FK Blå - Kvik Halden rød
  Les mer  
Sun 17 Jan
kl 10:30 - 10:50
Kvik Halden rød - Sarpsborg FK rød
  Les mer  
Sun 17 Jan
kl 10:00 - 10:20
Borgen Hvit - Kvik Halden rød
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline