Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 18 May
kl 18:15 - 19:09
Lisleby Hvit - Kvik Halden Hvit
Lisleby KG 5er D-1
Tue 18 May
kl 18:15 - 19:09
Hafslund Hvit - Kvik Halden Blå
Hafslund gress 5er A1
Tue 18 May
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Gul - Sparta Sarpsborg Blåeste
Strupe KG 5er B1 (Fresenius Kabi)
Thu 20 May
kl 18:00 - 18:54
Kvik Halden Grønn - Tune Rød
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Mon 24 May
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Blå - Ise
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Tue 25 May
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Hvit - Kongsten
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Tue 25 May
kl 18:15 - 19:09
Rakkestad Rød - Kvik Halden Gul
Rakkestad KG Mini 5er B
Tue 25 May
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Grønn - Trolldalen BLÅ
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Mon 31 May
kl 18:15 - 19:09
Sarpsborg FK Hvit - Kvik Halden Grønn
Kurland 2 5er A
Tue 1 Jun
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Gul - Sarpsborg FK Blå
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Tue 1 Jun
kl 18:15 - 19:09
Tistedalen Sort - Kvik Halden Blå
Tistedalen st. 5er B2-1
Tue 1 Jun
kl 18:15 - 19:09
Torsnes - Kvik Halden Hvit
Torsnes 5er B1
Tue 8 Jun
kl 17:30 - 18:24
Borgen Brun - Kvik Halden Gul
Mobakken KG 5er A
Tue 8 Jun
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Grønn - Greåker Grå
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Mon 14 Jun
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Grønn - Yven Gul
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Tue 15 Jun
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Hvit - Gresvik Blå
Strupe KG 7er D2
Wed 16 Jun
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Blå - Borgar Hvit
Strupe KG 5er B1 (Fresenius Kabi)
Mon 16 Aug
kl 18:15 - 19:09
Kråkerøy Grønn - Kvik Halden Grønn
Kråkerøy Oles Plass 5er B
Tue 17 Aug
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Gul - Borgar Blå
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Tue 17 Aug
kl 18:15 - 19:09
Rakkestad Hvit - Kvik Halden Blå
Rakkestad KG Mini 5er A
Tue 17 Aug
kl 18:15 - 19:09
Østsiden Rød - Kvik Halden Hvit
Østsiden KG 5er B-1
Mon 23 Aug
kl 18:15 - 19:09
Sarpsborg FK Grønn - Kvik Halden Blå
Kurland 2 5er B
Tue 24 Aug
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Grønn - Berg Eagles
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Tue 24 Aug
kl 18:15 - 19:09
Tistedalen Rød - Kvik Halden Hvit
Tistedalen st. 5er B2-1
Tue 24 Aug
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Gul - Torp Sort
Strupe KG 7er D2
Tue 31 Aug
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Hvit - Trosvik Grønn
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Tue 31 Aug
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Blå - Tveter Rød
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Tue 31 Aug
kl 18:00 - 18:54
Begby Rød - Kvik Halden Gul
Begby KG 5er B2-1
Tue 31 Aug
kl 18:15 - 19:09
Tune Rød - Kvik Halden Grønn
Tunebanen KG Ny 5er A1
Mon 6 Sep
kl 18:15 - 19:09
Trolldalen BLÅ - Kvik Halden Grønn
Lunde barneskole KG 5er A
Tue 7 Sep
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Gul - Skjeberg SK Grønn
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Tue 7 Sep
kl 18:00 - 18:54
Idd Hvit - Kvik Halden Blå
Risum KG 5er B-2
Tue 7 Sep
kl 18:00 - 18:54
Idd Blå - Kvik Halden Hvit
Risum KG 5er B-1
Mon 13 Sep
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Blå - Hafslund Hvit
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Mon 13 Sep
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Grønn - Sarpsborg FK Hvit
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Tue 14 Sep
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Hvit - Lisleby Hvit
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Tue 14 Sep
kl 18:15 - 19:09
Sparta Sarpsborg Blåeste - Kvik Halden Gul
Spartabanen KG 5er B1
Tue 21 Sep
kl 18:00 - 18:54
Greåker Grå - Kvik Halden Grønn
Moa Syd 5er A
Tue 21 Sep
kl 18:00 - 18:54
Kongsten - Kvik Halden Hvit
Kongstenbanen 5er A2
Tue 21 Sep
kl 18:00 - 18:54
Ise - Kvik Halden Blå
Ise gress 5er B
Tue 21 Sep
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Gul - Rakkestad Rød
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 11 May
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Blå - Idd Hvit
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
  Les mer  
Tue 11 May
kl 18:15 - 19:09
Skjeberg SK Grønn - Kvik Halden Gul
Skjeberg Sp.pl 5er B1-1 KG
  Les mer  
Tue 11 May
kl 17:30 - 18:24
Berg Eagles - Kvik Halden Grønn
Berg st KG mini 1 5er A1
  Les mer  
Tue 11 May
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Hvit - Idd Blå
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
  Les mer  
Tue 4 May
kl 18:15 - 19:09
Trosvik Grønn - Kvik Halden Hvit
Trosvik 5er B1-2
  Les mer  
Tue 4 May
kl 18:15 - 19:09
Tveter Rød - Kvik Halden Blå
Tveterbanen 5er A1
  Les mer  
Mon 3 May
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Grønn - Kråkerøy Grønn
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
  Les mer  
Mon 3 May
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Gul - Begby Rød
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Blå - Sarpsborg FK Grønn
Strupe KG 5er C1 (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 18:15 - 19:09
Torp Sort - Kvik Halden Gul
Torp Ipl KG 5er B2-1
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 18:15 - 19:09
Yven Gul - Kvik Halden Grønn
Yven mini 5er A (KG)
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 17:15 - 18:09
Kvik Halden Hvit - Tistedalen Rød
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline