Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 11 May
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Blå - Skjeberg SK Grønn
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Wed 12 May
kl 17:30 - 18:24
Sarpsborg FK Gul - Kvik Halden Rød
Kurland 2 5er B
Wed 12 May
kl 18:15 - 19:09
Lisleby Rød - Kvik Halden Gul
Lisleby KG 5er D-1
Wed 12 May
kl 18:15 - 19:09
Lervik Hvit - Kvik Halden Hvit
Manstad KG 5er B1-1
Wed 12 May
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Hvit - Gresvik Blå
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Wed 12 May
kl 18:30 - 19:24
Sarpsborg FK Blå - Kvik Halden Grønn
Kurland 2 5er B
Wed 19 May
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Grønn - Berg Vikings
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Wed 19 May
kl 18:15 - 19:09
Lisleby Gul - Kvik Halden Hvit
Lisleby KG 5er D-1
Wed 19 May
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Hvit - Lisleby Gul
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Wed 19 May
kl 18:30 - 19:24
Tveter Sort - Kvik Halden Blå
Tveterbanen 5er A2
Wed 19 May
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Gul - Greåker Grå
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Thu 20 May
kl 18:00 - 18:54
Kvik Halden Rød - Selbak Hvit
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Wed 26 May
kl 18:00 - 18:54
Sarpsborg FK Grønn - Kvik Halden Hvit
Kurland 2 5er A
Wed 26 May
kl 18:15 - 19:09
Tveter Rød - Kvik Halden Rød
Tveterbanen 5er A1
Wed 26 May
kl 18:15 - 19:09
Lande Sort - Kvik Halden Gul
Oppsundbanen 5er
Wed 26 May
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Blå - Tune Grønn
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Wed 26 May
kl 18:30 - 19:24
Borgen Brun - Kvik Halden Grønn
Mobakken KG 5er A
Wed 26 May
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Hvit - Rolvsøy Rød
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Tue 1 Jun
kl 18:30 - 19:24
Hafslund Hvit - Kvik Halden Blå
Hafslund gress 5er A2
Wed 2 Jun
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Hvit - Kråkerøy Grønn
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Wed 2 Jun
kl 18:15 - 19:09
Kråkerøy Grønn - Kvik Halden Hvit
Kråkerøy Oles Plass 5er B
Wed 2 Jun
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Grønn - Hafslund Sort
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Wed 2 Jun
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Rød - Østsiden Rød
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Wed 9 Jun
kl 18:00 - 18:54
Ullerøy - Kvik Halden Rød
Ullerøy I.pl 5er B1-1
Wed 9 Jun
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Gul - Torsnes
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Wed 9 Jun
kl 18:30 - 19:24
Rakkestad Blå - Kvik Halden Grønn
Rakkestad KG Mini 5er A
Wed 9 Jun
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Blå - Rakkestad Hvit
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Thu 10 Jun
kl 18:00 - 18:54
Kvik Halden Hvit - Trosvik Hvit
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Tue 15 Jun
kl 18:00 - 18:54
Kvik Halden Hvit - Hvaler Hvit
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Tue 15 Jun
kl 18:00 - 18:54
Kvik Halden Rød - Begby Blå
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Tue 15 Jun
kl 18:15 - 19:09
Borgen Hvit - Kvik Halden Blå
Mobakken KG 5er B
Wed 16 Jun
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Grønn - Skjeberg SK Hvit
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Wed 16 Jun
kl 18:15 - 19:09
Hvaler Hvit - Kvik Halden Hvit
Asmaløy KG 5er B1-2
Wed 16 Jun
kl 18:30 - 19:24
Selbak Grønn - Kvik Halden Gul
Selbak KG 5er B-1
Wed 18 Aug
kl 17:30 - 18:24
Idd - Kvik Halden Grønn
Risum KG 5er B-1
Wed 18 Aug
kl 18:15 - 19:09
Borgen Rød - Kvik Halden Rød
Mobakken KG 5er A
Wed 18 Aug
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Gul - Torp 1
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Wed 18 Aug
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Blå - Sarpsborg FK Sort
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Wed 18 Aug
kl 18:30 - 19:24
Lervik Hvit - Kvik Halden Hvit
Manstad KG 5er B1-1
Tue 24 Aug
kl 18:15 - 19:09
Sarpsborg FK Grønn - Kvik Halden Hvit
Kurland 2 5er B
Wed 25 Aug
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Grønn - Sarpsborg FK Blå
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Wed 25 Aug
kl 18:15 - 19:09
Gresvik Blå - Kvik Halden Hvit
Trondalen 5er B1-1
Wed 25 Aug
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Gul - Sarpsborg FK Hvit
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Wed 25 Aug
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Rød - Sarpsborg FK Gul
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Thu 26 Aug
kl 18:00 - 18:54
Skjeberg SK Grønn - Kvik Halden Blå
Skjeberg Sp.pl 5er B1-1 KG
Tue 31 Aug
kl 18:15 - 19:09
Selbak Hvit - Kvik Halden Rød
Selbak KG 5er B-1
Tue 31 Aug
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Blå - Tveter Sort
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Tue 31 Aug
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Hvit - Trosvik Hvit
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Tue 31 Aug
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Hvit - Lervik Hvit
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Wed 1 Sep
kl 17:30 - 18:24
Berg Vikings - Kvik Halden Grønn
Berg st KG mini 1 5er A1
Mon 6 Sep
kl 18:30 - 19:24
Trosvik Grønn - Kvik Halden Gul
Merkur 2 KG 5er B1-1
Wed 8 Sep
kl 17:15 - 18:09
Tune Grønn - Kvik Halden Blå
Tunebanen KG 5er A1
Wed 8 Sep
kl 17:15 - 18:09
Gresvik Blå - Kvik Halden Hvit
Trondalen 5er B1-1
Wed 8 Sep
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Grønn - Borgen Brun
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Wed 8 Sep
kl 18:15 - 19:09
Lisleby Gul - Kvik Halden Hvit
Lisleby KG 5er D-1
Wed 8 Sep
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Gul - Lisleby Rød
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Wed 8 Sep
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Rød - Tveter Rød
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Wed 15 Sep
kl 17:15 - 18:09
Kvik Halden Hvit - Lisleby Gul
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Wed 15 Sep
kl 18:00 - 18:54
Greåker Grå - Kvik Halden Gul
Moa Syd 5er A
Wed 15 Sep
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Hvit - Sarpsborg FK Grønn
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Wed 15 Sep
kl 18:30 - 19:24
Østsiden Rød - Kvik Halden Rød
Østsiden KG 5er B-1
Wed 15 Sep
kl 18:30 - 19:24
Hafslund Sort - Kvik Halden Grønn
Hafslund gress 5er A1
Thu 16 Sep
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Blå - Hafslund Hvit
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Tue 21 Sep
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Gul - Lande Sort
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Wed 22 Sep
kl 18:15 - 19:09
Kråkerøy Grønn - Kvik Halden Hvit
Kråkerøy Oles Plass 5er B
Wed 22 Sep
kl 18:15 - 19:09
Rolvsøy Rød - Kvik Halden Hvit
Rolvsøy Arena 5er B1-2
Wed 22 Sep
kl 18:30 - 19:24
Rakkestad Hvit - Kvik Halden Blå
Rakkestad KG Mini 5er B
Wed 22 Sep
kl 19:00 - 19:54
Kvik Halden Grønn - Rakkestad Blå
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Thu 23 Sep
kl 18:00 - 18:54
Kvik Halden Rød - Ullerøy
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Wed 29 Sep
kl 18:00 - 18:54
Trosvik Hvit - Kvik Halden Hvit
Trosvik 5er A1-1
Wed 29 Sep
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Hvit - Kråkerøy Grønn
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Wed 13 Oct
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Hvit - Hvaler Hvit
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 11 May
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Blå - Skjeberg SK Grønn
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
  Les mer  
Wed 5 May
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Hvit - Gresvik Blå
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
  Les mer  
Wed 5 May
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Gul - Trosvik Grønn
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
  Les mer  
Wed 5 May
kl 18:30 - 19:24
Sarpsborg FK Sort - Kvik Halden Blå
Kurland 2 5er A
  Les mer  
Wed 5 May
kl 18:15 - 19:09
Trosvik Hvit - Kvik Halden Hvit
Trosvik 5er A1-1
  Les mer  
Wed 5 May
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Grønn - Idd
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
  Les mer  
Wed 5 May
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Rød - Borgen Rød
Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 18:30 - 19:24
Sarpsborg FK Hvit - Kvik Halden Gul
Kurland 2 5er B
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 18:30 - 19:24
Skjeberg SK Hvit - Kvik Halden Grønn
Skjeberg Sp.pl 5er B1-1 KG
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Hvit - Sarpsborg FK Grønn
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 18:15 - 19:09
Begby Blå - Kvik Halden Rød
Begby KG 5er B1-2
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Blå - Borgen Hvit
Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline