Kvik Halden Fotballklubb

Kvik Halden Fotballklubb

Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Søn 7 Apr
kl 15:00 - 16:29
Kvik Halden - Kråkerøy
  Strupe KG 11er
Ons 10 Apr
kl 20:15 - 21:59
Kvik Halden - Drøbak-Frogn
  Strupe KG 11er
Man 22 Apr
kl 18:00 - 19:45
Kvik Halden - Fredrikstad
  Halden stadion
Man 22 Apr
kl 19:15 - 20:44
Kvik Halden - Sarpsborg FK
  Strupe KG 11er
Tir 23 Apr
kl 20:15 - 21:59
Kvik Halden 2 - Sparta Sarpsborg
  Strupe KG 11er
Ons 24 Apr
kl 17:30 - 18:39
Kvik Halden Blå - Kongsten 1
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Ons 24 Apr
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 2 - Borgen Hvit
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Ons 24 Apr
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden - Kråkerøy
  Strupe KG 11er
Ons 24 Apr
kl 18:45 - 19:54
Kvik Halden Blå - Lervik Hvit
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Tor 25 Apr
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden 2 - Sarpsborg FK 2
  Strupe KG 11er
Tor 25 Apr
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden 2 - Kråkerøy 2
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Tor 25 Apr
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden - HSV
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Tor 25 Apr
kl 18:30 - 19:39
Kvik Halden Rød - Østsiden Hvit
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Søn 28 Apr
kl 15:00 - 16:29
Kvik Halden 2 - Ås
  Strupe KG 11er
Man 29 Apr
kl 17:30 - 18:34
Kvik Halden 3 - Kongsten
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Man 29 Apr
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden 1 - Borgen Brun
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Man 29 Apr
kl 19:15 - 20:44
Kvik Halden - Sarpsborg FK
  Strupe KG 11er
Tir 30 Apr
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Blå - Sarpsborg FK Hvit
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Tir 30 Apr
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Rød - Aremark
  Strupe KG 5er C1 (Fresenius Kabi)
Tir 30 Apr
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Grønn - Skjeberg SK Hvit
  Strupe KG 5er C2 (Fresenius Kabi)
Tir 30 Apr
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Hvit - Skjeberg SK Grønn
  Strupe KG 5er B2 (Fresenius Kabi)
Tir 30 Apr
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Blå - Varteig Rød
  Strupe KG 5er B1 (Fresenius Kabi)
Tir 30 Apr
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 4 - Tistedalen
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Tir 30 Apr
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 2 - Skjeberg SK
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tir 30 Apr
kl 19:45 - 21:04
Kvik Halden 2 - Begby 2
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Tir 30 Apr
kl 20:15 - 21:54
Kvik Halden - Ås
  Strupe KG 11er
Ons 1 Mai
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden - Begby
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Ons 1 Mai
kl 20:15 - 21:59
Kvik Halden - Skogstrand
  Strupe KG 11er
Tor 2 Mai
kl 17:00 - 17:59
Kvik Halden Blå - Yven Gul
  Strupe KG 5er B1 (Fresenius Kabi)
Tor 2 Mai
kl 18:00 - 19:04
Kvik Halden 3 - Tune Rød
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Tor 2 Mai
kl 18:00 - 19:09
Kvik Halden Hvit - Berg Rød
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Tor 2 Mai
kl 19:15 - 20:34
Kvik Halden - Lisleby
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Tor 2 Mai
kl 20:00 - 21:29
Kvik Halden - Borgen
  Strupe KG 11er
Lør 4 Mai
kl 14:30 - 15:49
Kvik Halden - Trosvik
  Strupe KG 11er
Man 6 Mai
kl 18:00 - 19:29
Kvik Halden - Østsiden
  Strupe KG 11er
Man 6 Mai
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 1 - Greåker Grå
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Man 6 Mai
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 1 - Borgen Hvit
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Man 6 Mai
kl 20:15 - 21:59
Kvik Halden 2 - Idd SK
  Strupe KG 11er
Tir 7 Mai
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Blå - Skjeberg SK Hvit
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Tir 7 Mai
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Grønn - Aremark 2
  Strupe KG 5er B2 (Fresenius Kabi)
Tir 7 Mai
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 1 - Trosvik Hvit
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Tir 7 Mai
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 2 - Skjeberg SK
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Tir 7 Mai
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden 2 - Hafslund IF
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tir 7 Mai
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden 2 - Vansjø/Svinndal
  Strupe KG 11er
Ons 8 Mai
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Hvit - Hafslund
  Strupe KG 5er C1 (Fresenius Kabi)
Ons 8 Mai
kl 18:00 - 18:59
Kvik Halden Rød - Lervik Hvit
  Strupe KG 5er B1 (Fresenius Kabi)
Ons 8 Mai
kl 18:45 - 19:54
Kvik Halden Blå - Skogstrand
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Ons 8 Mai
kl 20:00 - 21:29
Kvik Halden 2 - Rakkestad
  Strupe KG 11er
Tor 9 Mai
kl 18:00 - 19:09
Kvik Halden Rød - Sarpsborg FK Blå
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tor 9 Mai
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 2 - Gresvik Hvit
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Tor 9 Mai
kl 18:30 - 19:39
Kvik Halden Blå - Varteig
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Tor 9 Mai
kl 19:15 - 20:24
Kvik Halden Rød - Sarpsborg FK Hvit
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tor 9 Mai
kl 20:15 - 21:59
Kvik Halden 3 - Idd 2
  Strupe KG 11er
Lør 11 Mai
kl 14:00 - 15:19
Kvik Halden - Råde
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Søn 12 Mai
kl 17:00 - 18:45
Kvik Halden - Bryne
  Halden stadion
Man 13 Mai
kl 18:00 - 18:54
Kvik Halden Blå - Tveter Sort
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Man 13 Mai
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 1 - Borgen Hvit
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Man 13 Mai
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 2 - Kråkerøy Grønn
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Man 13 Mai
kl 20:15 - 21:44
Kvik Halden - Drøbak-Frogn 2
  Strupe KG 11er
Tir 14 Mai
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Blå - Rakkestad Blå
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Tir 14 Mai
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Grønn - Berg mix
  Strupe KG 5er B2 (Fresenius Kabi)
Tir 14 Mai
kl 18:00 - 19:04
Kvik Halden 1 - Lisleby
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Tir 14 Mai
kl 18:00 - 18:54
Kvik Halden Rød - Kråkerøy Hvit
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Tir 14 Mai
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 3 - Hafslund hvit
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Tir 14 Mai
kl 19:00 - 20:14
Kvik Halden 2 - Tistedalen
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tir 14 Mai
kl 19:15 - 20:19
Kvik Halden 3 - Råde Blå
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Ons 15 Mai
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Hvit - Sarpsborg FK Rød
  Strupe KG 5er C1 (Fresenius Kabi)
Ons 15 Mai
kl 18:00 - 18:59
Kvik Halden Rød - Begby Rød
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Ons 15 Mai
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden - Råde
  Strupe KG 11er
Ons 15 Mai
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden 2 - Sarpsborg FK
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Tor 16 Mai
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Rød - Tistedalen Sort
  Strupe KG 5er B1 (Fresenius Kabi)
Tor 16 Mai
kl 17:30 - 18:39
Kvik Halden Hvit - Skjeberg SK Hvit
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Søn 19 Mai
kl 15:00 - 16:44
Kvik Halden 2 - Rakkestad
  Strupe KG 11er
Man 20 Mai
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 2 - Borgen Brun
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Man 20 Mai
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 1 - Skjeberg SK
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Man 20 Mai
kl 19:15 - 20:44
Kvik Halden - Hafslund
  Strupe KG 11er
Tir 21 Mai
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Blå - Borgen Rosa
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Tir 21 Mai
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Rød - Tistedalen
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Tir 21 Mai
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Hvit - Tveter Rød
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Tir 21 Mai
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 4 - Kråkerøy Rød
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Tir 21 Mai
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 2 - Trosvik Hvit
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Tir 21 Mai
kl 20:15 - 21:54
Kvik Halden - Fredrikstad 2
  Strupe KG 11er
Ons 22 Mai
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Blå - Sarpsborg FK Hvit
  Strupe KG 5er B2 (Fresenius Kabi)
Ons 22 Mai
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Grønn - Tistedalen Rød
  Strupe KG 5er C2 (Fresenius Kabi)
Ons 22 Mai
kl 18:00 - 18:59
Kvik Halden Blå - Trosvik Hvit
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Ons 22 Mai
kl 19:00 - 20:09
Kvik Halden Blå - Gresvik Blå (5er)
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Ons 22 Mai
kl 20:15 - 21:59
Kvik Halden - Askim FK
  Strupe KG 11er
Tor 23 Mai
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden 2 - Vansjø/Svinndal 2
  Strupe KG 11er
Tor 23 Mai
kl 18:45 - 19:54
Kvik Halden Rød - Tune Grønn
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tor 23 Mai
kl 20:15 - 21:59
Kvik Halden 3 - Aremark
  Strupe KG 11er
Søn 26 Mai
kl 14:00 - 15:45
Kvik Halden - Egersunds
  Halden stadion
Man 27 Mai
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 1 - Aremark
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Man 27 Mai
kl 20:15 - 21:44
Kvik Halden - Sparta Sarpsborg
  Strupe KG 11er
Tir 28 Mai
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Blå - Borgen Rød
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Tir 28 Mai
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Grønn - Borgen Hvit
  Strupe KG 5er B2 (Fresenius Kabi)
Tir 28 Mai
kl 18:00 - 18:54
Kvik Halden Rød - Kongsten 1
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Tir 28 Mai
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 2 - Rolvsøy
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Tir 28 Mai
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 1 - Aremark
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Tir 28 Mai
kl 19:00 - 20:14
Kvik Halden 2 - Tveter Rød
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tir 28 Mai
kl 20:15 - 21:54
Kvik Halden - Sarpsborg FK
  Strupe KG 11er
Ons 29 Mai
kl 17:30 - 18:29
Kvik Halden Rød - Trosvik Rød
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Ons 29 Mai
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Rød - Berg Vikings
  Strupe KG 5er B1 (Fresenius Kabi)
Ons 29 Mai
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Hvit - Ullerøy G91
  Strupe KG 5er C1 (Fresenius Kabi)
Ons 29 Mai
kl 18:30 - 19:39
Kvik Halden Blå - Sarpsborg FK Grønn
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Ons 29 Mai
kl 19:00 - 20:09
Kvik Halden Rød - Selbak
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Lør 1 Jun
kl 13:00 - 14:19
Kvik Halden 2 - Ekholt 2
  Strupe KG 11er
Man 3 Jun
kl 17:00 - 18:04
Kvik Halden 2 - Kvik Halden 1
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Man 3 Jun
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 3 - Aremark
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Man 3 Jun
kl 19:45 - 21:04
Kvik Halden - Ekholt
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Man 3 Jun
kl 20:15 - 21:59
Kvik Halden 2 - Borgen
  Strupe KG 11er
Tir 4 Jun
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Rød - Kvik Halden Blå
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Tir 4 Jun
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Hvit - Kvik Halden Grønn
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Tir 4 Jun
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden 1 - Gresvik Hvit
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tir 4 Jun
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 4 - Skogstrand United
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Tir 4 Jun
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 1 - Trosvik Hvit
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Tir 4 Jun
kl 19:45 - 21:04
Kvik Halden 2 - Trosvik
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Ons 5 Jun
kl 17:30 - 18:29
Kvik Halden Blå - Tune Rød
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Ons 5 Jun
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Grønn - Kvik Halden Hvit
  Strupe KG 5er C1 (Fresenius Kabi)
Ons 5 Jun
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Blå - Kvik Halden Rød
  Strupe KG 5er B2 (Fresenius Kabi)
Ons 5 Jun
kl 17:45 - 18:44
Kvik Halden Rød - Rakkestad Blå
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Ons 5 Jun
kl 18:45 - 19:54
Kvik Halden Blå - Rolvsøy Rød
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Ons 5 Jun
kl 20:15 - 21:54
Kvik Halden - Rapid Athene 2
  Strupe KG 11er
Tor 6 Jun
kl 17:30 - 18:39
Kvik Halden Rød - Berg
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tor 6 Jun
kl 18:30 - 19:39
Kvik Halden Hvit - Hafslund Hvit
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Tor 6 Jun
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 3 - Trosvik Blå
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Tor 6 Jun
kl 20:15 - 21:59
Kvik Halden 3 - Fredrikshald 2
  Strupe KG 11er
Man 10 Jun
kl 14:00 - 15:45
Kvik Halden - Vidar
  Halden stadion
Tir 11 Jun
kl 17:00 - 17:54
Kvik Halden Grønn - Tveter Rød
  Strupe KG 5er B2 (Fresenius Kabi)
Tir 11 Jun
kl 17:30 - 18:39
Kvik Halden Rød - Hafslund Sort
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Tir 11 Jun
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Blå - Tveter Rød
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Tir 11 Jun
kl 18:00 - 19:09
Kvik Halden Hvit - Rakkestad Hvit
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Tir 11 Jun
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden 1 - Tune Rød
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tir 11 Jun
kl 19:00 - 20:04
Kvik Halden 2 - Begby Rød
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Tir 11 Jun
kl 19:15 - 20:19
Kvik Halden 1 - Gresvik Blå
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Ons 12 Jun
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Rød - Sarpsborg FK Hvit
  Strupe KG 5er B1 (Fresenius Kabi)
Ons 12 Jun
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Hvit - Tistedalen Rød
  Strupe KG 5er C1 (Fresenius Kabi)
Ons 12 Jun
kl 18:00 - 18:54
Kvik Halden Rød - Skogstrand Ladys
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Ons 12 Jun
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Blå - Tistedalen
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Ons 12 Jun
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden 2 - HSV 2
  Strupe KG 11er
Ons 12 Jun
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 1 - Borgen Brun
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Tor 13 Jun
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 2 - Yven
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Tor 13 Jun
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden 2 - Rakkestad Blå
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tor 13 Jun
kl 18:45 - 19:54
Kvik Halden Rød - Hafslund (5er)
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Søn 16 Jun
kl 18:00 - 19:45
Kvik Halden - Arendal
  Halden stadion
Man 17 Jun
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 1 - Begby Rød
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Man 17 Jun
kl 20:15 - 21:59
Kvik Halden 2 - Selbak
  Strupe KG 11er
Tir 18 Jun
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Blå - Idd SK
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Tir 18 Jun
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Grønn - Hafslund
  Strupe KG 5er B2 (Fresenius Kabi)
Tir 18 Jun
kl 18:00 - 18:54
Kvik Halden Rød - Selbak Hvit
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Tir 18 Jun
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 4 - Trosvik Grønt
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Tir 18 Jun
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 1 - Kvik Halden 2
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Tir 18 Jun
kl 19:00 - 20:14
Kvik Halden 2 - Trosvik Rød
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Ons 19 Jun
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Hvit - Borgen Hvit
  Strupe KG 5er C1 (Fresenius Kabi)
Ons 19 Jun
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Rød - Borgen Brun
  Strupe KG 5er B1 (Fresenius Kabi)
Tor 20 Jun
kl 18:30 - 19:39
Kvik Halden Blå - Kråkerøy Hvit
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Ons 26 Jun
kl 19:00 - 20:44
Tistedalen - Askim FK
  Tistedalen stadion
Lør 29 Jun
kl 13:00 - 14:45
Kvik Halden - Brattvåg
  Halden stadion
Man 1 Jul
kl 20:15 - 21:59
Kvik Halden 2 - Sarpsborg FK
  Strupe KG 11er
Lør 13 Jul
kl 16:00 - 17:45
Kvik Halden - Hødd
  Halden stadion
Man 5 Aug
kl 20:15 - 21:59
Kvik Halden 2 - Fredrikstad 2
  Strupe KG 11er
Tor 15 Aug
kl 20:15 - 21:59
Kvik Halden 3 - Hafslund
  Strupe KG 11er
Søn 18 Aug
kl 18:00 - 19:45
Kvik Halden - Moss
  Halden stadion
Man 19 Aug
kl 17:00 - 18:04
Kvik Halden 3 - Varteig
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Man 19 Aug
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 2 - Aremark
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Man 19 Aug
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden 1 - Kråkerøy Hvit
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Man 19 Aug
kl 20:15 - 21:59
Kvik Halden 2 - Ås
  Strupe KG 11er
Tir 20 Aug
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Rød - Borgen Rød
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Tir 20 Aug
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Hvit - Borgen Hvit
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Tir 20 Aug
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden 2 - Spydeberg
  Strupe KG 11er
Tir 20 Aug
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 2 - Tune Grønn
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Tir 20 Aug
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 1 - Begby Rød
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Ons 21 Aug
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Grønn - Ullerøy G91
  Strupe KG 5er C1 (Fresenius Kabi)
Ons 21 Aug
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Blå - Berg Vikings
  Strupe KG 5er B2 (Fresenius Kabi)
Ons 21 Aug
kl 17:30 - 18:29
Kvik Halden Blå - Borgen Lilla
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Ons 21 Aug
kl 17:30 - 18:29
Kvik Halden Rød - Tistedalen 1
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Ons 21 Aug
kl 18:30 - 19:39
Kvik Halden Blå - Begby Rød
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Tor 22 Aug
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 3 - Sarpsborg FK Sort
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Man 26 Aug
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 1 - Berg
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Man 26 Aug
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 2 - Borgen Hvit
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Tir 27 Aug
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Grønn - Hafslund
  Strupe KG 5er C2 (Fresenius Kabi)
Tir 27 Aug
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Blå - Skjeberg SK Hvit
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Tir 27 Aug
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Rød - Skjeberg SK Hvit
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Tir 27 Aug
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Hvit - Aremark 2
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Tir 27 Aug
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 1 - Skjeberg SK Grønn
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Ons 28 Aug
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 2 - Trosvik Hvit
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Ons 28 Aug
kl 18:45 - 19:54
Kvik Halden Blå - Lervik Hvit
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Tor 29 Aug
kl 17:30 - 18:39
Kvik Halden Rød - Navestad (5er)
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tor 29 Aug
kl 17:30 - 18:39
Kvik Halden Hvit - Idd SK
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Tor 29 Aug
kl 18:45 - 19:54
Kvik Halden Rød - Trosvik 1 (5er)
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tor 29 Aug
kl 20:15 - 21:59
Kvik Halden 3 - Berg 2
  Strupe KG 11er
Søn 1 Sep
kl 15:00 - 16:45
Kvik Halden - Stjørdals-Blink
  Halden stadion
Søn 1 Sep
kl 18:00 - 19:19
Kvik Halden 2 - Driv
  Strupe KG 11er
Man 2 Sep
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden 1 - Råde Rød
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Man 2 Sep
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 3 - Torsnes
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Man 2 Sep
kl 20:15 - 21:59
Kvik Halden 2 - Sprint-Jeløy
  Strupe KG 11er
Tir 3 Sep
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Blå - Sarpsborg FK Hvit
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Tir 3 Sep
kl 17:30 - 18:34
Kvik Halden 1 - Skjeberg SK
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Tir 3 Sep
kl 18:00 - 18:54
Kvik Halden Rød - Lervik Hvit
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Tir 3 Sep
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 3 - Begby Blå
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Tir 3 Sep
kl 18:45 - 19:49
Kvik Halden 4 - Borgen Brun
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Søn 17 Mar
kl 16:00 - 17:29
Kvik Halden - Bækkelaget
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Fre 15 Mar
kl 18:30 - 20:09
Ås - Kvik Halden
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tir 5 Mar
kl 18:45 - 20:04
Kvik Halden - Begby
  Strupe Kunstgress
  Les mer  
Ons 27 Feb
kl 18:30 - 19:59
Kvik Halden - Tune
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tir 26 Feb
kl 20:00 - 21:39
Kvik Halden - Skjeberg SK
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Man 25 Feb
kl 19:30 - 20:59
Kvik Halden - HSV
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Ons 13 Feb
kl 18:30 - 19:59
Kvik Halden - Moss
  Strupe Kunstgress
  Les mer  
Man 11 Feb
kl 20:00 - 21:39
Kvik Halden - Trosvik
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Man 11 Feb
kl 19:00 - 20:19
Kvik Halden - Trøgstad/Båstad
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Man 11 Feb
kl 17:30 - 18:49
Kvik Halden - HSV
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Lør 9 Feb
kl 15:00 - 16:19
Kvik Halden - Ås
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Ons 23 Jan
kl 18:30 - 19:59
Kvik Halden - Råde
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tir 22 Jan
kl 18:45 - 20:04
Kvik Halden - Korsgård
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Man 21 Jan
kl 19:00 - 20:29
Kvik Halden - Trosvik
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tor 1 Nov 2018
kl 19:15 - 20:44
Kvik Halden - Mysen /HIL
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Ons 31 Okt 2018
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden - Drøbak-Frogn
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tir 30 Okt 2018
kl 20:00 - 21:39
Kvik Halden - Indre Østfold FK
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Søn 28 Okt 2018
kl 13:00 - 14:19
Kvik Halden - Kråkerøy
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Lør 27 Okt 2018
kl 14:00 - 15:39
Kvik Halden - Begby /KIL
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tor 25 Okt 2018
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden 2 - Korsgård
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tor 25 Okt 2018
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden 2 - Korsgård
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tir 23 Okt 2018
kl 19:00 - 20:19
Kvik Halden - Moss
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tir 23 Okt 2018
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Grønn - Eika Krapfoss Grønn
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
  Les mer  
Man 22 Okt 2018
kl 19:15 - 20:44
Kvik Halden - Greåker
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Man 22 Okt 2018
kl 17:45 - 19:14
Kvik Halden - Trosvik
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Lør 20 Okt 2018
kl 13:00 - 14:45
Kvik Halden - Østsiden
  Halden stadion
  Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 20:00 - 21:29
Kvik Halden - Ås
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden 4 - Ørje 2*
  Strupe KG 9er B
  Les mer  
Ons 17 Okt 2018
kl 20:15 - 21:59
Kvik Halden - Borgen
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Ons 17 Okt 2018
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden - Begby
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 19:45 - 21:04
Kvik Halden 3 - Skjeberg SK
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 19:30 - 20:59
Kvik Halden 2 - Skjeberg SK 2
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Blå - Borgen Brun
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 18:00 - 19:29
Kvik Halden - HSV
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 20:00 - 21:39
Kvik Halden - Drøbak-Frogn
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 20:15 - 21:59
Kvik Halden 3 - Berg 2
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden 2 - Hafslund
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden - Sprint-Jeløy
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Ons 10 Okt 2018
kl 19:15 - 20:44
Kvik Halden - Skogstrand
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Ons 10 Okt 2018
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Hvit - Borgen Hvit
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Rød - Tune
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Man 8 Okt 2018
kl 20:15 - 21:59
Kvik Halden 2 - Torp
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Man 8 Okt 2018
kl 18:00 - 19:29
Kvik Halden - Råde
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Lør 6 Okt 2018
kl 14:00 - 15:45
Kvik Halden - Skedsmo
  Halden stadion
  Les mer  
Tor 4 Okt 2018
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden 2 - Hafslund
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tor 27 Sep 2018
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden 2 - Sarpsborg FK 4
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Ons 26 Sep 2018
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Hvit - Begby Rød
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tir 25 Sep 2018
kl 21:10 - 22:54
Kvik Halden - Sarpsborg FK
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tir 25 Sep 2018
kl 19:45 - 21:04
Kvik Halden 4 - Trosvik 4
  Strupe KG 9er B
  Les mer  
Tir 25 Sep 2018
kl 19:45 - 21:04
Kvik Halden 3 - Moss 2
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tir 25 Sep 2018
kl 19:15 - 20:19
Kvik Halden Hvit - Torsnes Rød
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
  Les mer  
Tir 25 Sep 2018
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Grønn - Navestad
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tir 25 Sep 2018
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Grønn - Gresvik Sort
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tir 25 Sep 2018
kl 18:00 - 19:04
Kvik Halden - Hafslund Hvit
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
  Les mer  
Man 24 Sep 2018
kl 20:15 - 21:59
Kvik Halden 2 - Drøbak-Frogn 2
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Man 24 Sep 2018
kl 17:30 - 18:29
Kvik Halden Hvit - Trosvik Rød
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
  Les mer  
Man 24 Sep 2018
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Hvit - Gresvik Blå
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
  Les mer  
Man 24 Sep 2018
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Blå - Selbak Grønn
  Strupe KG 5er C1 (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Man 24 Sep 2018
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Svart - Greåker Grå
  Strupe KG 5er C2 (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Man 24 Sep 2018
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Hvit - Borgar
  Strupe KG 5er B2 (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline