Kvik Halden Fotballklubb

Kvik Halden Fotballklubb

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Ons 27 Mai
kl 18:15 - 19:24
Kvik Halden Hvit - Borgen Brun
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Ons 27 Mai
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Rød - Ekholt 1
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Ons 27 Mai
kl 19:00 - 20:44
Kvik Halden 2 - Østsiden
  Strupe KG 11er
Ons 27 Mai
kl 19:30 - 20:39
Kvik Halden - Skjeberg SK
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tor 28 Mai
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Rød - Skogstrand Sort
  Strupe KG 5er B1 (Fresenius Kabi)
Tor 28 Mai
kl 18:15 - 19:34
Kvik Halden 2 - Vansjø/Svinndal
  Strupe KG 9er C
Tor 28 Mai
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Blå - Rakkestad Blå
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Tor 28 Mai
kl 18:30 - 19:39
Kvik Halden - Råde
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tor 28 Mai
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden - Råde
  Strupe KG 11er
Tor 28 Mai
kl 20:00 - 21:14
Kvik Halden - Rolvsøy
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Fre 29 Mai
kl 18:15 - 19:34
Kvik Halden 2 - Selbak 9er
  Strupe KG 11er
Man 1 Jun
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Rød - Tune Rød
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tir 2 Jun
kl 17:15 - 18:09
Kvik Halden Hvit - Torsnes
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Tir 2 Jun
kl 18:15 - 19:19
Kvik Halden Blå - Greåker Grå
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tir 2 Jun
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Blå - Skjeberg SK
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Tir 2 Jun
kl 20:00 - 21:29
Kvik Halden 2 - Spydeberg
  Strupe KG 11er
Ons 3 Jun
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Hvit - Tveter Sort
  Strupe KG 5er B2 (Fresenius Kabi)
Ons 3 Jun
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Blå - Aremark
  Strupe KG 5er C1 (Fresenius Kabi)
Ons 3 Jun
kl 18:00 - 18:54
Kvik Halden Rød - Tveter Rød
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Ons 3 Jun
kl 18:00 - 18:54
Kvik Halden Gul - Skjeberg SK Grønn
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Ons 3 Jun
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden - Tune
  Strupe KG 11er
Ons 3 Jun
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Rød - Sarpsborg FK Blå
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Ons 3 Jun
kl 19:00 - 19:59
Kvik Halden Hvit - Lervik Hvit
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Ons 3 Jun
kl 19:00 - 19:59
Kvik Halden Rød - Kongsten
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Ons 3 Jun
kl 20:00 - 21:29
Kvik Halden - Tune
  Strupe KG 11er
Tor 4 Jun
kl 18:15 - 19:34
Kvik Halden 2 - Mysen 2
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Tor 4 Jun
kl 18:15 - 19:24
Kvik Halden Rød - Hafslund
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tor 4 Jun
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden 2 - Tune 2
  Strupe KG 11er
Tor 4 Jun
kl 20:00 - 21:19
Kvik Halden - Ås
  Strupe KG 11er
Tor 4 Jun
kl 20:00 - 21:14
Kvik Halden - Lervik
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Lør 6 Jun
kl 15:00 - 16:29
Kvik Halden - Tistedalen
  Strupe KG 11er
Man 8 Jun
kl 17:15 - 18:29
Kvik Halden Hvit - Berg Eagles
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Man 8 Jun
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden 2 - Råde
  Strupe KG 11er
Tir 9 Jun
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Grønn - Yven Blå
  Strupe KG 5er B1 (Fresenius Kabi)
Tir 9 Jun
kl 18:15 - 19:19
Kvik Halden Hvit - Gresvik Hvit
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tir 9 Jun
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Blå - Gresvik Young Boys
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Tir 9 Jun
kl 19:30 - 20:39
Kvik Halden - Ås
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tir 9 Jun
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden - Tistedalen
  Strupe KG 11er
Ons 10 Jun
kl 18:00 - 18:54
Kvik Halden Blå - Kongsten
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Ons 10 Jun
kl 18:00 - 19:09
Kvik Halden Blå - Trosvik Rød
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Ons 10 Jun
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Svart - Yven Gul
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Ons 10 Jun
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Rød - Selbak Hvit
  Strupe KG 5er B1 (Fresenius Kabi)
Ons 10 Jun
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Svart - Begby Rød
  Strupe KG 5er B2 (Fresenius Kabi)
Ons 10 Jun
kl 19:00 - 19:54
Kvik Halden Grønn - Tune Rød
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Ons 10 Jun
kl 19:15 - 20:29
Kvik Halden Hvit - Aremark
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Tor 11 Jun
kl 18:15 - 19:24
Kvik Halden Hvit - Østsiden
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Tor 11 Jun
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 1 - Borgen Hvit
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Tor 11 Jun
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden - Begby
  Strupe KG 11er
Fre 12 Jun
kl 18:00 - 19:09
Kvik Halden - Ekholt
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Fre 12 Jun
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden - Indre Østfold FK
  Strupe KG 11er
Man 15 Jun
kl 17:30 - 18:34
Kvik Halden Rød - Skjeberg SK
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Man 15 Jun
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Hvit - Tune Grønn
  Strupe KG 5er B2 (Fresenius Kabi)
Man 15 Jun
kl 19:19 - 20:33
Kvik Halden Blå - Aremark
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Tir 16 Jun
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Gul - Hafslund
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Tir 16 Jun
kl 18:30 - 19:59
Kvik Halden 2 - Trosvik 2
  Strupe KG 11er
Tir 16 Jun
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Rød - Tune Sort
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Tir 16 Jun
kl 19:15 - 20:19
Kvik Halden Blå - Gresvik Rød
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tir 16 Jun
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden 3 - Tistedalen 2
  Strupe KG 11er
Ons 17 Jun
kl 17:15 - 18:09
Kvik Halden Blå - Hafslund
  Strupe KG 5er B1 (Fresenius Kabi)
Ons 17 Jun
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Rød - Yven Gul
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Ons 17 Jun
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Hvit - Trosvik Hvit
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Ons 17 Jun
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden - Drøbak-Frogn 2
  Strupe KG 11er
Ons 17 Jun
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Blå - Kråkerøy Hvit
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Ons 17 Jun
kl 18:30 - 19:39
Kvik Halden - Torp
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Ons 17 Jun
kl 20:00 - 21:29
Kvik Halden - Ekholt
  Strupe KG 11er
Tor 18 Jun
kl 18:15 - 19:14
Kvik Halden Hvit - Kråkerøy
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Tor 18 Jun
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden 2 - Skiptvet
  Strupe KG 11er
Tor 18 Jun
kl 20:00 - 21:14
Kvik Halden - Ise
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Søn 21 Jun
kl 15:00 - 16:44
Kvik Halden - Rapid Athene
  Strupe KG 11er
Man 22 Jun
kl 19:00 - 20:44
Kvik Halden 2 - Ås
  Strupe KG 11er
Tor 25 Jun
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden - Kråkerøy 2
  Halden stadion
Tir 11 Aug
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden 3 - Skiptvet
  Strupe KG 11er
Tor 13 Aug
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden - Borgen
  Strupe KG 11er
Søn 16 Aug
kl 15:00 - 16:44
Kvik Halden - Drøbak-Frogn
  Strupe KG 11er
Man 17 Aug
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Grønn - Rakkestad Blå
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Man 17 Aug
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Svart - Tistedalen Sort
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Man 17 Aug
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Rød - Eika Krapfoss 1
  Strupe KG 9er B
Man 17 Aug
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Hvit - Skjeberg SK
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Tir 18 Aug
kl 18:15 - 19:19
Kvik Halden Blå - Sarpsborg FK Rød
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tir 18 Aug
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Rød - Borgen Brun
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Tir 18 Aug
kl 20:00 - 21:29
Kvik Halden 2 - Råde 2
  Strupe KG 11er
Ons 19 Aug
kl 17:15 - 18:14
Kvik Halden Rød - Skjeberg SK
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Ons 19 Aug
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Blå - Selbak Hvit
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Ons 19 Aug
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Svart - Tveter Rød
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Ons 19 Aug
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Rød - Østsiden Rød
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Ons 19 Aug
kl 19:00 - 20:44
Kvik Halden 2 - Borgen
  Strupe KG 11er
Tor 20 Aug
kl 18:15 - 19:24
Kvik Halden - Varteig
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tor 20 Aug
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Grønn - Trolldalen Blå
  Strupe KG 5er B1 (Fresenius Kabi)
Tor 20 Aug
kl 18:15 - 19:24
Kvik Halden Rød - Borgen Hvit
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tor 20 Aug
kl 18:15 - 19:24
Kvik Halden Blå - Greåker Grå
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Tor 20 Aug
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden 2 - Driv
  Strupe KG 11er
Tor 20 Aug
kl 20:00 - 21:14
Kvik Halden - Fredrikstad
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Lør 22 Aug
kl 15:00 - 16:19
Kvik Halden - Spydeberg
  Strupe KG 11er
Man 24 Aug
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Blå - Tune Hvit
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Man 24 Aug
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden 2 - Sprint-Jeløy
  Strupe KG 11er
Tir 25 Aug
kl 18:15 - 19:19
Kvik Halden Hvit - Idd Blå
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tir 25 Aug
kl 18:15 - 19:29
Kvik Halden Hvit - Rakkestad Hvit
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Tir 25 Aug
kl 19:30 - 20:34
Kvik Halden 1 - Kambo
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Tir 25 Aug
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden 3 - Spydeberg 2
  Strupe KG 11er
Ons 26 Aug
kl 17:15 - 18:14
Kvik Halden Rød - Varteig Blå
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Ons 26 Aug
kl 17:15 - 18:09
Kvik Halden Blå - Tistedalen Rød
  Strupe KG 5er B1 (Fresenius Kabi)
Ons 26 Aug
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Rød - Sarpsborg FK Hvit
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Ons 26 Aug
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Hvit - Ise
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Ons 26 Aug
kl 18:15 - 19:24
Kvik Halden Hvit - Begby Rød
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Ons 26 Aug
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Blå - Ekholt 2 (7er)
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Ons 26 Aug
kl 20:00 - 21:29
Kvik Halden - Kråkerøy
  Strupe KG 11er
Tor 27 Aug
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Gul - Tveter Sort
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Fre 28 Aug
kl 18:15 - 19:24
Kvik Halden - Kambo
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Søn 30 Aug
kl 15:00 - 16:44
Kvik Halden - Råde
  Strupe KG 11er
Man 31 Aug
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Rød - Sprint-Jeløy Rød
  Strupe KG 9er B
Man 31 Aug
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Hvit - Torsnes
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Tir 1 Sep
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Grønn - Trosvik Sort
  Strupe KG 5er C1 (Fresenius Kabi)
Tir 1 Sep
kl 18:15 - 19:19
Kvik Halden Blå - Begby Blå
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tir 1 Sep
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Hvit - Kvik Halden Blå
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Tir 1 Sep
kl 18:30 - 19:39
Kvik Halden - Eika Krapfoss
  Strupe KG 7er D1
Tir 1 Sep
kl 19:30 - 20:39
Kvik Halden - Gresvik
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tir 1 Sep
kl 20:00 - 21:29
Kvik Halden 2 - Kambo
  Strupe KG 11er
Ons 2 Sep
kl 17:00 - 17:54
Kvik Halden Svart - Kvik Halden Rød
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Ons 2 Sep
kl 17:15 - 18:14
Kvik Halden Hvit - Kvik Halden Rød
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Ons 2 Sep
kl 18:15 - 19:34
Kvik Halden 2 - Varteig
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Ons 2 Sep
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Blå - Sarpsborg FK Sort
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Ons 2 Sep
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Grønn - Sarpsborg FK Grønn
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Ons 2 Sep
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Rød - Greåker Rød
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Ons 2 Sep
kl 20:00 - 21:14
Kvik Halden - Fredrikstad 2
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tor 3 Sep
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Svart - Sarpsborg FK Blå
  Strupe KG 5er B2 (Fresenius Kabi)
Tor 3 Sep
kl 18:15 - 19:24
Kvik Halden Rød - Sarpsborg FK Sort
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tor 3 Sep
kl 18:15 - 19:24
Kvik Halden Blå - Nylende
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Tor 3 Sep
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden 2 - Kambo 2
  Strupe KG 11er
Tor 3 Sep
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Rød - Kråkerøy Grønn
  Strupe KG 5er B1 (Fresenius Kabi)
Tor 3 Sep
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden - Lisleby
  Strupe KG 11er
Man 7 Sep
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Rød - Lande
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Man 7 Sep
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Blå - Trosvik
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Man 7 Sep
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden 2 - Rakkestad
  Strupe KG 11er
Tir 8 Sep
kl 17:15 - 18:09
Kvik Halden Hvit - Borgen Rød
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Tir 8 Sep
kl 18:15 - 19:19
Kvik Halden Hvit - Trosvik Blå
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tir 8 Sep
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Rød - Hafslund Sort
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Tir 8 Sep
kl 18:30 - 19:39
Kvik Halden - Ekholt
  Strupe KG 7er D1
Tir 8 Sep
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden 3 - Aremark
  Strupe KG 11er
Ons 9 Sep
kl 17:15 - 18:09
Kvik Halden Blå - Borgen Brun
  Strupe KG 5er B1 (Fresenius Kabi)
Ons 9 Sep
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Gul - Borgen Brun
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Ons 9 Sep
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 1 - Hafslund J11
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tor 10 Sep
kl 18:15 - 19:14
Kvik Halden Rød - Lervik Hvit
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Tor 10 Sep
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Hvit - Greåker Grå
  Strupe KG 5er C1 (Fresenius Kabi)
Tor 10 Sep
kl 18:15 - 19:24
Kvik Halden Hvit - Tistedalen Rød
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Man 14 Sep
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Rød - Tune Rød
  Strupe KG 9er B
Man 14 Sep
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Hvit - Trosvik Blå
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Tir 15 Sep
kl 18:15 - 19:19
Kvik Halden Blå - Borgen Brun
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tir 15 Sep
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Rød - Borgar
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Tir 15 Sep
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Hvit - Ekholt 2 (7er)
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Ons 16 Sep
kl 17:15 - 18:09
Kvik Halden Svart - Idd Blå
  Strupe KG 5er B1 (Fresenius Kabi)
Ons 16 Sep
kl 18:15 - 19:34
Kvik Halden 2 - Hafslund 2
  Strupe KG 9er B
Ons 16 Sep
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Grønn - Ullerøy
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Ons 16 Sep
kl 18:15 - 19:14
Kvik Halden Hvit - Varteig Blå
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Ons 16 Sep
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Blå - Kongsten Alligators
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Ons 16 Sep
kl 20:00 - 21:29
Kvik Halden - Trosvik
  Strupe KG 11er
Tor 17 Sep
kl 18:00 - 18:54
Kvik Halden Blå - Skjeberg SK Hvit
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Tor 17 Sep
kl 18:00 - 18:54
Kvik Halden Svart - Sarpsborg FK Hvit
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Tor 17 Sep
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Rød - Kongsten
  Strupe KG 5er B1 (Fresenius Kabi)
Tor 17 Sep
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Grønn - Gresvik Hvit
  Strupe KG 5er B2 (Fresenius Kabi)
Tor 17 Sep
kl 18:15 - 19:24
Kvik Halden Blå - Kongsten
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
Tor 17 Sep
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden 2 - Borgar
  Strupe KG 11er
Tor 17 Sep
kl 19:00 - 20:09
Kvik Halden Rød - Selbak
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tor 17 Sep
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden - Trosvik 2
  Strupe KG 11er
Tor 17 Sep
kl 20:00 - 21:14
Kvik Halden - Eika Krapfoss
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Fre 18 Sep
kl 18:15 - 19:24
Kvik Halden - Råde
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Søn 20 Sep
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden - Sarpsborg 08 2
  Strupe KG 11er
Man 21 Sep
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Blå - Borgen Brun
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Man 21 Sep
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden 2 - Sarpsborg FK
  Strupe KG 11er
Tir 22 Sep
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Rød - Sparta Sarpsborg Blå
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Tir 22 Sep
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Gul - Idd Blå
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Tir 22 Sep
kl 18:30 - 19:59
Kvik Halden 2 - Rakkestad
  Strupe KG 11er
Tir 22 Sep
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Rød - Sprint-Jeløy Hvit
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Tir 22 Sep
kl 19:30 - 20:39
Kvik Halden - Moss
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tir 22 Sep
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden 3 - Eidsberg
  Strupe KG 11er
Ons 23 Sep
kl 17:15 - 18:09
Kvik Halden Blå - Skjeberg SK
  Strupe KG 5er B1 (Fresenius Kabi)
Ons 23 Sep
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Hvit - Kråkerøy Hvit
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
Ons 23 Sep
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Hvit - Sarpsborg FK Sort
  Strupe KG 5er B2 (Fresenius Kabi)
Ons 23 Sep
kl 18:15 - 19:14
Kvik Halden Rød - Kråkerøy
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
Tor 24 Sep
kl 18:15 - 19:24
Kvik Halden Hvit - Aremark (5er)
  Strupe KG 5er C1 (Fresenius Kabi)
Tor 24 Sep
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 1 - Rolvsøy Rød
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Søn 27 Sep
kl 15:00 - 16:44
Kvik Halden - Ekholt
  Strupe KG 11er
Tir 29 Sep
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden 3 - Mysen 2/HIL
  Strupe KG 11er
Ons 30 Sep
kl 18:15 - 19:34
Kvik Halden 2 - Tveter
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Ons 30 Sep
kl 20:00 - 21:29
Kvik Halden - Begby 2
  Strupe KG 11er
Tor 1 Okt
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden 2 - Sprint-Jeløy
  Strupe KG 11er
Tor 1 Okt
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden - Driv
  Strupe KG 11er
Man 5 Okt
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden 2 - Tistedalen
  Strupe KG 11er
Tir 6 Okt
kl 18:30 - 19:39
Kvik Halden - Råde
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tir 6 Okt
kl 20:00 - 21:29
Kvik Halden 2 - Sprint-Jeløy 3
  Strupe KG 11er
Ons 7 Okt
kl 19:30 - 20:39
Kvik Halden - Skjeberg SK
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Tor 8 Okt
kl 20:00 - 21:14
Kvik Halden - Rygge
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
Søn 11 Okt
kl 15:00 - 16:44
Kvik Halden - Fredrikstad
  Strupe KG 11er
Søn 11 Okt
kl 16:00 - 17:14
Kvik Halden Rød - Moss Sort
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Tir 13 Okt
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden 3 - Idd 2
  Strupe KG 11er
Ons 14 Okt
kl 20:00 - 21:29
Kvik Halden - Borgen
  Strupe KG 11er
Tor 15 Okt
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden - HSV
  Strupe KG 11er
Man 19 Okt
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden 2 - Moss 2
  Strupe KG 11er
Tir 20 Okt
kl 18:30 - 19:59
Kvik Halden 2 - Drøbak-Frogn 2
  Strupe KG 11er
Tir 20 Okt
kl 19:30 - 20:39
Kvik Halden - Ås
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
Ons 21 Okt
kl 18:15 - 19:34
Kvik Halden 2 - Greåker
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons 27 Mai
kl 19:30 - 20:39
Kvik Halden - Skjeberg SK
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
  Les mer  
Ons 27 Mai
kl 19:00 - 20:44
Kvik Halden 2 - Østsiden
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Ons 27 Mai
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Rød - Ekholt 1
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Ons 27 Mai
kl 18:15 - 19:24
Kvik Halden Hvit - Borgen Brun
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden 3 - Fredrikshald 2
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 19:15 - 20:19
Kvik Halden Hvit - Tune Grønn
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 18:30 - 19:59
Kvik Halden 2 - Sarpsborg FK 2
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Hvit - Begby
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Svart - Varteig Rød
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Grønn - Lisleby Sort
  Strupe KG 5er B2 (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 17:15 - 18:09
Kvik Halden Blå - Berg Rød
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
  Les mer  
Man 25 Mai
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden 2 - Selbak
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Man 25 Mai
kl 18:30 - 19:59
Kvik Halden - Askim Fotball
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Man 25 Mai
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Hvit - Rolvsøy Rød
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Man 25 Mai
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Grønn - Greåker Rød
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
  Les mer  
Man 25 Mai
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Svart - Torp
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
  Les mer  
Søn 24 Mai
kl 15:00 - 16:44
Kvik Halden - Sarpsborg FK
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tor 21 Mai
kl 20:00 - 21:14
Kvik Halden - Skjeberg SK
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tor 21 Mai
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden - Gresvik
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tor 21 Mai
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 1 - Sprint-Jeløy Hvit
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
  Les mer  
Ons 20 Mai
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden - Trosvik
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Ons 20 Mai
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Rød - Lisleby Gul
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Ons 20 Mai
kl 18:15 - 19:24
Kvik Halden Rød - Tistedalen Sort
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
  Les mer  
Ons 20 Mai
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Hvit - Rolvsøy Hvit
  Strupe KG 5er B2 (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Ons 20 Mai
kl 17:15 - 18:09
Kvik Halden Rød - Kvik Halden Svart
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
  Les mer  
Ons 20 Mai
kl 17:15 - 18:09
Kvik Halden Blå - Berg Rød
  Strupe KG 5er B1 (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tir 19 Mai
kl 19:30 - 20:39
Kvik Halden - Moss
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
  Les mer  
Tir 19 Mai
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Blå - Kvik Halden Hvit
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tir 19 Mai
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Hvit - Sarpsborg FK Gul
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
  Les mer  
Tir 19 Mai
kl 18:15 - 19:14
Kvik Halden Rød - Borgar
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
  Les mer  
Man 18 Mai
kl 20:00 - 21:29
Kvik Halden - Hafslund
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Man 18 Mai
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Blå - Skogstrand
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Man 18 Mai
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Gul - Sarpsborg FK Blå
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
  Les mer  
Fre 15 Mai
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden 2 - HSV 2
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Fre 15 Mai
kl 18:15 - 19:24
Kvik Halden - Råde
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
  Les mer  
Tor 14 Mai
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden - Greåker
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tor 14 Mai
kl 20:00 - 21:14
Kvik Halden - Ås 2
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tor 14 Mai
kl 18:15 - 19:34
Kvik Halden 2 - Hafslund
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tor 14 Mai
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Svart - Sparta Sarpsborg Blå
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
  Les mer  
Tor 14 Mai
kl 18:15 - 19:24
Kvik Halden Blå - Sarpsborg FK Blå
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tor 14 Mai
kl 17:15 - 18:24
Kvik Halden Hvit - Sarpsborg FK Rød
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Ons 13 Mai
kl 18:30 - 19:59
Kvik Halden - Rolvsøy *
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Ons 13 Mai
kl 18:15 - 19:34
Kvik Halden 2 - Moss 2
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Ons 13 Mai
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Blå - Torp
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
  Les mer  
Ons 13 Mai
kl 18:15 - 19:14
Kvik Halden Hvit - Skjeberg SK
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden 3 - Berg 2
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 18:30 - 19:59
Kvik Halden 2 - Mysen
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Hvit - Borgen Brun
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 18:15 - 19:19
Kvik Halden Blå - Kråkerøy Grønn
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Rød - Tune Sort
  Strupe KG 5er C1 (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Svart - Selbak Grønn
  Strupe KG 5er B1 (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Grønn - Rolvsøy Gul
  Strupe KG 5er B2 (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 20:00 - 21:44
Kvik Halden 2 - Lisleby
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Rød - Lervik Hvit
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Rød - Ekholt 3
  Strupe KG 9er B
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Grønn - Yven Blå
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 17:15 - 18:29
Kvik Halden Hvit - Berg Vikings
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Søn 10 Mai
kl 15:00 - 16:44
Kvik Halden - Sprint-Jeløy
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tor 7 Mai
kl 19:15 - 20:19
Kvik Halden 1 - Berg
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
  Les mer  
Tor 7 Mai
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Hvit - Lisleby Grønn
  Strupe KG 5er B2 (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tor 7 Mai
kl 18:00 - 19:09
Kvik Halden Rød - Trosvik Grønn
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden - Kambo
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Blå - Begby
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 18:30 - 19:39
Kvik Halden - Ekholt
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Hvit - Tune Grønn
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Blå - Tveter Rød
  Strupe KG 5er B1 (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 17:15 - 18:14
Kvik Halden Rød - Kvik Halden Hvit
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 20:00 - 21:29
Kvik Halden 2 - Askim Fotball 2
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 19:15 - 20:19
Kvik Halden Hvit - Hafslund Sort
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden - Sprint-Jeløy
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Rød - Trosvik Rød
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Rød - Varteig Rød
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Gul - Aremark
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 20:00 - 21:29
Kvik Halden - Råde
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Blå - Lisleby Reds
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Søn 3 Mai
kl 15:00 - 16:19
Kvik Halden 2 - Rygge
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tor 30 Apr
kl 18:15 - 19:34
Kvik Halden 2 - Kråkerøy
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tor 30 Apr
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Rød - Lervik Grønn
  Strupe KG 5er C2 (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tor 30 Apr
kl 18:15 - 19:24
Kvik Halden Blå - Rolvsøy Rød
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
  Les mer  
Tor 30 Apr
kl 17:15 - 18:24
Kvik Halden Hvit - Berg Rød
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Grønn - Borgen Hvit
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
  Les mer  
Tir 28 Apr
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden Rød - Varteig Blå
  Strupe KG 7er C (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tir 28 Apr
kl 18:30 - 19:24
Kvik Halden Grønn - Borgen Hvit
  Strupe KG 5er C2 (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tir 28 Apr
kl 18:30 - 19:39
Kvik Halden Rød - Lisleby Hvit
  Strupe KG 7er B (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tir 28 Apr
kl 18:15 - 19:19
Kvik Halden Blå - Lisleby Rovers
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
  Les mer  
Tir 28 Apr
kl 17:30 - 18:24
Kvik Halden Svart - Lande
  Strupe KG 5er B2 (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tir 28 Apr
kl 17:15 - 18:09
Kvik Halden Svart - Borgen Blå
  Strupe KG 5er B1 (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Man 27 Apr
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Rød - Lervik Hvit
  Strupe KG 9er B
  Les mer  
Man 27 Apr
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Hvit - Trosvik
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Man 27 Apr
kl 18:15 - 19:09
Kvik Halden Blå - Gresvik Blå
  Strupe KG 5er A1 (Kynningsrud)
  Les mer  
Man 27 Apr
kl 18:15 - 19:14
Kvik Halden Hvit - Selbak
  Strupe KG 5er A2 (Kynningsrud)
  Les mer  
Fre 24 Apr
kl 18:15 - 19:24
Kvik Halden - Kambo
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
  Les mer  
Tor 23 Apr
kl 18:15 - 19:34
Kvik Halden 2 - Sarpsborg FK
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Ons 22 Apr
kl 18:30 - 19:34
Kvik Halden 1 - Rolvsøy Gul
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
  Les mer  
Tir 21 Apr
kl 18:15 - 19:19
Kvik Halden Hvit - Sarpsborg FK Grønn
  Strupe KG 7er A (Kynningsrud)
  Les mer  
Man 20 Apr
kl 18:30 - 19:44
Kvik Halden Hvit - Tune Rød
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Ons 15 Apr
kl 19:45 - 21:14
Kvik Halden - HSV
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tir 17 Mar
kl 18:00 - 19:19
Kvik Halden - Berg
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Fre 6 Mar
kl 18:30 - 20:14
Kvik Halden - Sarpsborg 08
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tor 5 Mar
kl 18:00 - 19:19
Kvik Halden - Mysen
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 19:19
Kvik Halden - Trosvik
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Man 10 Feb
kl 18:30 - 19:59
Kvik Halden - Råde
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Fre 7 Feb
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden - HSV
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tor 6 Feb
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden - Hafslund
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tir 4 Feb
kl 18:00 - 19:19
Kvik Halden - HSV
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Søn 2 Feb
kl 18:00 - 19:19
Kvik Halden - Borgen
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Søn 2 Feb
kl 15:00 - 16:29
Kvik Halden - Sprint-Jeløy
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Lør 1 Feb
kl 12:00 - 13:44
Kvik Halden - Ekholt
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Fre 31 Jan
kl 18:30 - 19:49
Kvik Halden - Gresvik
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Søn 26 Jan
kl 14:45 - 16:04
Kvik Halden - Askim Fotball
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Tor 23 Jan
kl 18:00 - 19:19
Kvik Halden - Askim Fotball
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Tir 21 Jan
kl 18:00 - 19:19
Kvik Halden - Gresvik
  Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi)
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 18:30 - 19:59
Kvik Halden - Tune
  Strupe KG 11er
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline