[email protected]


Logo
Bli medlem
Nyheter

Styret informerer

Forfatter: Rune Grimstad

04. februar 2026

Forside
News article image

Skal vi omorganisere hele klubben? 

Først vil jeg på vegne av hele klubben gratulere Jørgen Strand Larsen med klubb byttet som ble kjent i går. Vi krysser alle fingrene for at dette er nok et steg i riktig retning for Jørgen og hans karriere. Det er mulig for alle å komme langt også med barnefotball i Kvik. 

Som jeg skrev ifm publiseringen av referatet fra vårt første styremøte som ble avholdt 27.01 så har styret besluttet å nedsette en arbeidsgruppe som skal UTREDE mulighetene for en omorganisering / deling av hele klubben. Informasjonsskriv og mandat for arb gruppen kan du finne vedlagt denne artikkelen. 

Vi har satt sammen en meget kompetent arb gruppe som skal utrede dette. Gruppen har erfaring fra styrearbeid, bredden, sponsorer, elite, andre klubber som har foretatt slike omorganiseringer, omstillingsprosesser, strategiarbeid og økonomi. 

Gruppen består av: Fredrik Wille, Richard Olsen, Tove Tafjord, Erlend Lund, Ronny Stavem, Torgeir Hjartaker og Henrik Bjørneby.

Det blir et spennende arbeid som forhåpentligvis vil gi styret og hele klubben en klar anbefaling på veien videre skal gå for Kvik Halden FK. 

Vi ønsker lykke til og som vanlig er det bare å ta kontakt med Rune for evt spørsmål eller innspill. 

Styret.