Telenor Xtra starter opp for 2026
Forfatter: Lars Petter Brevig
28. januar 2026
Endelig er Telenor Xtra Akademiet i gang for 2026
I dag har Telenor Xtra Akademiet 2026 oppstart! Hovedansvarlig Thomas Sandstø og Roj Doski har planene klare, og gjennomførte en god første økt. TX Akademiet 2025 startet opp i september, så man har allerede blitt kjent med en fin spillergruppe. Nå er det ny oppstart, og fortsatt ledige plasser.
Trenerteamet har skapt sine erfaringer fra september til nå, og gode evalueringer gjør at tilbudet strekker seg mot å bli enda bedre. Teknisk trening blir en stor og viktig del av Telenor Xtra akademiet, da det legges opp til at man også skal kunne gjennomføre lagstrening samme dag.
Hva er Telenor Xtra?
Telenor Xtra Akademi er et tilbud for barn født i 2017-2013 uavhengig hvilken klubb de tilhører. Tilbudet er åpent for både jenter og gutter, der eneste krav er at du er ivrig og ønsket å bli bedre i fotball. Vi starter med en økt i uken, og treningene vil ligge på onsdager.
Det vil ikke bli servert mat i forbindelse med aktiviteten, men vi servert frukt før trening og mellombar. Merk at det ikke tilbys transport.
Praktisk informasjon:
Dag: Onsdag
Tid: 14.15-15.45
Pris: 750,- i måneden (trekkes den 1. i måneden)
Søskenrabatt: 1250,- for søsken - ved søsken send e-post til [email protected] med navn og fødselsår på andre søsken.
Klubbhuset vil være åpent fra 13.45 hver onsdag.
Merk: Det er 1 måneds oppsigelse (inneværende måned+ neste). Husk derfor å avmelde før månedsskifte så man slipper bli trukket en ekstra måned!
Påmeldingsskjema