Kampoppsett Remmen Cup

Postet av Kvik Halden Fotballklubb den 23. Feb 2017

Med rekordmange 67 påmeldte lag til Remmen Cup 2017 skal det spilles 101 kamper i Remmenhallen neste helg. Her er kampoppsettet.

Klikk her for å laste ned kampoppsettet

Kampoppsett lørdag 4. mars

STARTTIDSPUNKT BANE 1
09:00 Kvik Halden J2009 Hvit Berg J2009
09:20 TTIF J2010 Sort Askim KitKats J2010
09:40 Kvik Halden G2009 Grønn Kvik Halden G2009 Gul
10:00 Kvik Halden J2010 Rød Kvik Halden J2009 Hvit
10:20 Kvik Halden G2009 Rød Kvik Halden G2009 Hvit
10:40 Berg J2009 Ivrigjentene J2010
11:00 TTIF G2009 Kvik Halden G2009 Blå
11:20 TTIF J2010 Rød Kvik Halden J2010 Hvit
11:40 Kvik Halden G2009 Grønn Strömstad G2009 Hvit
12:00 Kvik Halden G2009 Rød Sparta Sarpsborg G2009
12:20 Strömstad G2009 Blå TTIF G2009
12:40 TTIF J2010 Rød Askim KitKats J2010
13:00 Kvik Halden J2009 Rød Kvik Halden J2010 Hvit
13:20 Berg G2009 Blå Kvik Halden G2009 Grønn
13:40 Kvik Halden G2009 Rød Berg G2009 Rød
14:00 Strömstad G2009 Blå Kvik Halden G2009 Blå
14:20 Kvik Halden G2010 Brun Kvik Halden G2010 Blå
14:40 Kvik Halden G2010 Grønn Kvik Halden G2010 Rød
15:00 Skjeberg SK G2010 Hvit Askim G2010 Blå
15:20 Kvik Halden G2010 Brun Skjeberg SK G2010 Grønn
15:40 Kvik Halden G2010 Grønn TTIF G2010 Sort
16:00 Skjeberg SK G2010 Hvit Berg G2010
16:20 Kvik Halden G2010 Brun TTIF G2010 Rød
16:40 Kvik Halden G2010 Grønn Spartaskolen G2010
17:00 Askim G2010 Blå Berg G2010


STARTTIDSPUNKT BANE 2
09:00 Kvik Halden J2009 Rød TTIF J2010 Rød
09:20 Kvik Halden J2010 Hvit Ivrigjentene J2010
09:40 Strömstad G2009 Hvit Berg G2009 Blå
10:00 Strömstad G2009 Hvit Aremark G2009
10:20 Kvik Halden J2009 Rød Askim KitKats J2010
10:40 Sparta Sarpsborg G2009 Berg G2009 Rød
11:00 TTIF J2010 Sort Kvik Halden J2010 Rød
11:20 Kvik Halden J2009 Hvit Ivrigjentene J2010
11:40 Berg G2009 Blå Kvik Halden G2009 Gul
12:00 Kvik Halden G2009 Hvit Berg G2009 Rød
12:20 Kvik Halden G2009 Blå Aremark G2009
12:40 Berg J2009 TTIF J2010 Sort
13:00 Kvik Halden J2010 Rød Ivrigjentene J2010
13:20 Strömstad G2009 Blå Kvik Halden G2009 Gul
13:40 Kvik Halden G2009 Hvit Sparta Sarpsborg G2009
14:00 Aremark G2009 TTIF G2009
14:20 Skjeberg SK G2010 Grønn TTIF G2010 Rød
14:40 TTIF G2010 Sort Spartaskolen G2010
15:00 Kvik Halden G2010 Gul Berg G2010
15:20 Kvik Halden G2010 Blå TTIF G2010 Rød
15:40 Kvik Halden G2010 Rød Spartaskolen G2010
16:00 Askim G2010 Blå Kvik Halden G2010 Gul
16:20 Kvik Halden G2010 Blå Skjeberg SK G2010 Grønn
16:40 Kvik Halden G2010 Rød TTIF G2010 Sort
17:00 Skjeberg SK G2010 Hvit Kvik Halden G2010 Gul


Kampoppsett søndag 5. mars


STARTTIDSPUNKT BANE 1
09:00 TTIF J2007 Sort TTIF J2007 Rød
09:20 Kvik Halden J2008 Hvit Begby J2008 Rød
09:40 Kvik Halden J2007 Blå TTIF J2007 Rød
10:00 Skjeberg SK J2008 Begby J2008 Rød
10:20 HVS Pepperstad City G2007 Kvik Halden G2007 Hvit
10:40 Kvik Halden G2007 Gul Kvik Halden G2007 Grønn
11:00 Kvik Halden G2007 Blå Berg G2007
11:20 Kvik Halden J2007 Rød TTIF J2007 Rød
11:40 Skjeberg SK J2008 Kvik Halden J2008 Hvit
12:00 HVS Pepperstad City G2007 Aremark G2007
12:20 Kvik Halden G2007 Gul Torp G2007 Sort
12:40 Kvik Halden G2007 Blå Hafslund G2007 Blå
13:00 TTIF G2008 Rød Hafslund G2008 Sort
13:20 Kvik Halden G2008 Hvit Kvik Halden G2008 Blå
13:40 Kvik Halden G2008 Grønn Kvik Halden G2008 Rød
14:00 HVS Pepperstad City G2007 Kvik Halden G2007 Sort
14:20 Kvik Halden G2007 Gul Sparta Sarpsborg G2007
14:40 Kvik Halden G2007 Blå Kvik Halden G2007 Rød
15:00 TTIF G2008 Rød Aremark G2008
15:20 Kvik Halden G2008 Hvit Råde G2008 Blå
15:40 TTIF G2008 Sort Hafslund G2008 Hvit
16:00 Aremark G2008 Hafslund G2008 Sort
16:20 Kvik Halden G2008 Rød Torp IF G2008 Hvit
16:40 Berg G2008 Kvik Halden G2008 Hvit
17:00 Hafslund G2008 Hvit Torp IF G2008 Hvit
17:20 Kvik Halden G2008 Rød Råde G2008 Rød


STARTTIDSPUNKT BANE 2
09:00 Kvik Halden J2007 Blå Kvik Halden J2007 Rød
09:20 Skjeberg SK J2008 Kvik Halden J2008 Rød
09:40 Kvik Halden J2007 Rød TTIF J2007 Sort
10:00 Kvik Halden J2008 Hvit Kvik Halden J2008 Rød
10:20 Kvik Halden G2007 Sort Aremark G2007
10:40 Torp G2007 Sort Sparta Sarpsborg G2007
11:00 Kvik Halden G2007 Rød Hafslund G2007 Blå
11:20 Kvik Halden J2007 Blå TTIF J2007 Sort
11:40 Kvik Halden J2008 Rød Begby J2008 Rød
12:00 Kvik Halden G2007 Sort Kvik Halden G2007 Hvit
12:20 Kvik Halden G2007 Grønn Sparta Sarpsborg G2007
12:40 Kvik Halden G2007 Rød Berg G2007
13:00 Kvik Halden G2008 Svart Aremark G2008
13:20 Råde G2008 Blå Berg G2008
13:40 Torp IF G2008 Hvit Råde G2008 Rød
14:00 Kvik Halden G2007 Hvit Aremark G2007
14:20 Kvik Halden G2007 Grønn Torp G2007 Sort
14:40 Berg G2007 Hafslund G2007 Blå
15:00 Kvik Halden G2008 Svart Hafslund G2008 Sort
15:20 Kvik Halden G2008 Blå Berg G2008
15:40
16:00 Kvik Halden G2008 Svart TTIF G2008 Rød
16:20 Kvik Halden G2008 Grønn Hafslund G2008 Hvit
16:40 Råde G2008 Rød TTIF G2008 Sort
17:00 Kvik Halden G2008 Blå Råde G2008 Blå
17:20 Kvik Halden G2008 Grønn TTIF G2008 Sort




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline