Samarbeidspartnere
Øvrige samarbeidspartnere
SMS leverandør
|
|
Havnes Løken for Manchester United
Av Petter Jacobsen Kvik Haldens utleide keeper Markus Havnes Løken (svart trøye midt i bildet) spilte lørdag for det norske supporterlaget til Manchester United under den årlige supportercupen på Snarøya i Oslo.
Havnes Løken rullerte på keeperplassen med Erling O. Fykse og spilte to og en halv kamp i turneringen. Han synes det var morsomt å delta selv om det ble et surt tap mot Liverpool i kvartfinalen.
Kvik Haldens utleide keeper, som til daglig spiller for Borgen i 4. divisjon, spilte halve kampen da United slo Newcastle-supporterne 6-0. Han var ikke med i 1-1-kampen mot Stoke, men stod igjen mellom stengene da Celtic 2 fikk juling med 10-0.
United var dermed klare for åttendelsfinale og motstander var nok en gang Stoke. Havnes Løken stod en god kamp i buret og United vant 2-0. I kvartfinalen var det Fykses tur som burvokter, og etter 1-1 ved full tid måtte United se seg slått av erkerivalen Liverpool etter straffesparkkonkurranse.
Les mer her: United 1 tapte på straffer (united.no)
Foto: united.no Publisert: 02.06.2012 |
|
|
|
Neste A-kamp |
>
|
|
Kvik HFK - Skarbøvik
7. serierunde
Halden stadion
23.05 - kl. 16:30
Kampoppsett
Billetter/sesongkort |
| |
|
Øvrige kamper |
>
|
|
Rekrutt: |
Borgen IL
Mobakken
27.05 - kl. 19:30
|
|
|
Junior: |
Greåker IF
Strupe kunstgress
24.05 - kl. 18:30
|
|
|
|
|
|
|
Strupe direkte

Status kunstgressbaner: Åpent
Status gressbaner: Stengt
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|