Kvik Halden Fotballklubb

Kvik Halden Fotballklubb

Kampoppsett Remmen Cup

Postet av Kvik Halden Fotballklubb den 23. Feb 2017

Med rekordmange 67 påmeldte lag til Remmen Cup 2017 skal det spilles 101 kamper i Remmenhallen neste helg. Her er kampoppsettet.

Klikk her for å laste ned kampoppsettet

Kampoppsett lørdag 4. mars

STARTTIDSPUNKT BANE 1
09:00 Kvik Halden J2009 Hvit Berg J2009
09:20 TTIF J2010 Sort Askim KitKats J2010
09:40 Kvik Halden G2009 Grønn Kvik Halden G2009 Gul
10:00 Kvik Halden J2010 Rød Kvik Halden J2009 Hvit
10:20 Kvik Halden G2009 Rød Kvik Halden G2009 Hvit
10:40 Berg J2009 Ivrigjentene J2010
11:00 TTIF G2009 Kvik Halden G2009 Blå
11:20 TTIF J2010 Rød Kvik Halden J2010 Hvit
11:40 Kvik Halden G2009 Grønn Strömstad G2009 Hvit
12:00 Kvik Halden G2009 Rød Sparta Sarpsborg G2009
12:20 Strömstad G2009 Blå TTIF G2009
12:40 TTIF J2010 Rød Askim KitKats J2010
13:00 Kvik Halden J2009 Rød Kvik Halden J2010 Hvit
13:20 Berg G2009 Blå Kvik Halden G2009 Grønn
13:40 Kvik Halden G2009 Rød Berg G2009 Rød
14:00 Strömstad G2009 Blå Kvik Halden G2009 Blå
14:20 Kvik Halden G2010 Brun Kvik Halden G2010 Blå
14:40 Kvik Halden G2010 Grønn Kvik Halden G2010 Rød
15:00 Skjeberg SK G2010 Hvit Askim G2010 Blå
15:20 Kvik Halden G2010 Brun Skjeberg SK G2010 Grønn
15:40 Kvik Halden G2010 Grønn TTIF G2010 Sort
16:00 Skjeberg SK G2010 Hvit Berg G2010
16:20 Kvik Halden G2010 Brun TTIF G2010 Rød
16:40 Kvik Halden G2010 Grønn Spartaskolen G2010
17:00 Askim G2010 Blå Berg G2010


STARTTIDSPUNKT BANE 2
09:00 Kvik Halden J2009 Rød TTIF J2010 Rød
09:20 Kvik Halden J2010 Hvit Ivrigjentene J2010
09:40 Strömstad G2009 Hvit Berg G2009 Blå
10:00 Strömstad G2009 Hvit Aremark G2009
10:20 Kvik Halden J2009 Rød Askim KitKats J2010
10:40 Sparta Sarpsborg G2009 Berg G2009 Rød
11:00 TTIF J2010 Sort Kvik Halden J2010 Rød
11:20 Kvik Halden J2009 Hvit Ivrigjentene J2010
11:40 Berg G2009 Blå Kvik Halden G2009 Gul
12:00 Kvik Halden G2009 Hvit Berg G2009 Rød
12:20 Kvik Halden G2009 Blå Aremark G2009
12:40 Berg J2009 TTIF J2010 Sort
13:00 Kvik Halden J2010 Rød Ivrigjentene J2010
13:20 Strömstad G2009 Blå Kvik Halden G2009 Gul
13:40 Kvik Halden G2009 Hvit Sparta Sarpsborg G2009
14:00 Aremark G2009 TTIF G2009
14:20 Skjeberg SK G2010 Grønn TTIF G2010 Rød
14:40 TTIF G2010 Sort Spartaskolen G2010
15:00 Kvik Halden G2010 Gul Berg G2010
15:20 Kvik Halden G2010 Blå TTIF G2010 Rød
15:40 Kvik Halden G2010 Rød Spartaskolen G2010
16:00 Askim G2010 Blå Kvik Halden G2010 Gul
16:20 Kvik Halden G2010 Blå Skjeberg SK G2010 Grønn
16:40 Kvik Halden G2010 Rød TTIF G2010 Sort
17:00 Skjeberg SK G2010 Hvit Kvik Halden G2010 Gul


Kampoppsett søndag 5. mars


STARTTIDSPUNKT BANE 1
09:00 TTIF J2007 Sort TTIF J2007 Rød
09:20 Kvik Halden J2008 Hvit Begby J2008 Rød
09:40 Kvik Halden J2007 Blå TTIF J2007 Rød
10:00 Skjeberg SK J2008 Begby J2008 Rød
10:20 HVS Pepperstad City G2007 Kvik Halden G2007 Hvit
10:40 Kvik Halden G2007 Gul Kvik Halden G2007 Grønn
11:00 Kvik Halden G2007 Blå Berg G2007
11:20 Kvik Halden J2007 Rød TTIF J2007 Rød
11:40 Skjeberg SK J2008 Kvik Halden J2008 Hvit
12:00 HVS Pepperstad City G2007 Aremark G2007
12:20 Kvik Halden G2007 Gul Torp G2007 Sort
12:40 Kvik Halden G2007 Blå Hafslund G2007 Blå
13:00 TTIF G2008 Rød Hafslund G2008 Sort
13:20 Kvik Halden G2008 Hvit Kvik Halden G2008 Blå
13:40 Kvik Halden G2008 Grønn Kvik Halden G2008 Rød
14:00 HVS Pepperstad City G2007 Kvik Halden G2007 Sort
14:20 Kvik Halden G2007 Gul Sparta Sarpsborg G2007
14:40 Kvik Halden G2007 Blå Kvik Halden G2007 Rød
15:00 TTIF G2008 Rød Aremark G2008
15:20 Kvik Halden G2008 Hvit Råde G2008 Blå
15:40 TTIF G2008 Sort Hafslund G2008 Hvit
16:00 Aremark G2008 Hafslund G2008 Sort
16:20 Kvik Halden G2008 Rød Torp IF G2008 Hvit
16:40 Berg G2008 Kvik Halden G2008 Hvit
17:00 Hafslund G2008 Hvit Torp IF G2008 Hvit
17:20 Kvik Halden G2008 Rød Råde G2008 Rød


STARTTIDSPUNKT BANE 2
09:00 Kvik Halden J2007 Blå Kvik Halden J2007 Rød
09:20 Skjeberg SK J2008 Kvik Halden J2008 Rød
09:40 Kvik Halden J2007 Rød TTIF J2007 Sort
10:00 Kvik Halden J2008 Hvit Kvik Halden J2008 Rød
10:20 Kvik Halden G2007 Sort Aremark G2007
10:40 Torp G2007 Sort Sparta Sarpsborg G2007
11:00 Kvik Halden G2007 Rød Hafslund G2007 Blå
11:20 Kvik Halden J2007 Blå TTIF J2007 Sort
11:40 Kvik Halden J2008 Rød Begby J2008 Rød
12:00 Kvik Halden G2007 Sort Kvik Halden G2007 Hvit
12:20 Kvik Halden G2007 Grønn Sparta Sarpsborg G2007
12:40 Kvik Halden G2007 Rød Berg G2007
13:00 Kvik Halden G2008 Svart Aremark G2008
13:20 Råde G2008 Blå Berg G2008
13:40 Torp IF G2008 Hvit Råde G2008 Rød
14:00 Kvik Halden G2007 Hvit Aremark G2007
14:20 Kvik Halden G2007 Grønn Torp G2007 Sort
14:40 Berg G2007 Hafslund G2007 Blå
15:00 Kvik Halden G2008 Svart Hafslund G2008 Sort
15:20 Kvik Halden G2008 Blå Berg G2008
15:40
16:00 Kvik Halden G2008 Svart TTIF G2008 Rød
16:20 Kvik Halden G2008 Grønn Hafslund G2008 Hvit
16:40 Råde G2008 Rød TTIF G2008 Sort
17:00 Kvik Halden G2008 Blå Råde G2008 Blå
17:20 Kvik Halden G2008 Grønn TTIF G2008 Sort




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc